مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و دبیر کنگره بین المللی روحانی شهید میرزا کوچک از برگزاری یکی دیگر از اجلاسیه‌های این کنگره در شهر مقدس قم خبر داد و گفت : رویکرد ما برای معرفی شخصیت انقلابی ، متعهد و تمدن ساز سردار جنگل ، استفاده از ظرفیت‌های مردمی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، رضا ثقتی روز امروز یکشنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ در چهارمین گردهمایی ائمه جمعه استان با موضوع کنگره بین المللی میرزا کوچک که با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در تالار مرکزی رشت با تشریح برنامه‌های کنگره بین المللی روحانی شهید میرزا کوچک ، از فعال بودن کمیته‌های این کنگره با محوریت استفاده از ظرفیت های مردمی و انجام برنامه‌های مشخص مطابق با اهداف و انتظارات ترسیم شده خبر داد .

وی معرفی شخصیت انقلابی ، متعهد و تمدن ساز سردار جنگل را از رویکردهای کمیته‌های کنگره بیان داشت .

دبیر کنگره بین المللی شهید میرزا کوچک برگزاری اجلاسیه تهران کنگره با حضور محققان ، تاریخ‌ پژوهان و شخصیت‌های برجسته ملی در شهریور ماه امسال را یادآور شد و گفت : دیگر اجلاسیه این کنگره ، با حضور فضلا و علمای اعلام ، ۲۶ آبان ماه جاری در شهر مقدس قم برگزار می‌شود .

 ثقتی اضافه کرد : نهم ، دهم و یازدهم آذر ماه نیز اجلاسیه‌های اصلی کنگره با برنامه‌های متنوع پیش‌بینی شده است که در رشت برگزار خواهد شد.